Argo Woodcraft ARGO Woodcraft

Drewniane meble — funkcjonalność i wysoka jakość wykonania

Drewniane meble to ponadczasowe elementy, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Charakteryzują się ciekawą, designerską formą, a przy tym są bardzo funkcjonalne. Dodatkowo meble wykonane z litego drewna lub sklejki są bardzo wytrzymałe i posłużą nam na długie lata! Nigdy nie wychodzą z mody, a przy tym wprowadzają trochę naturalności do pomieszczenia. Będą pasować zarówno w holu, salonie, sypialni, jadalni, jak i w kuchni. To idealny wybór dla miłośników pięknych i minimalistycznych wnętrz. Zaopatrując się w produkty ze sklejki lub litego drewna stworzysz klimatyczną i nowoczesną przestrzeń!


Drewno we wnętrzu

Nowoczesne elementy z drewna i sklejki idealnie wpiszą się w wystój każdego pomieszczenia. Mogą one występować nie tylko jako mebel, na przykład w postaci komody lub stołu, ale również w formie desek podłogowych, ścian działowych, czy jako dekoracja w postaci lampy. Ponadto istnieje możliwość wykonania produktów wedle własnych, indywidualnych upodobań.

Dostosuj materiał, kolor, rozmiar i wykończenie, tak aby pasowały do Twojego wnętrza. Dzięki temu funkcjonalnie wykorzystasz całą przestrzeń. Drewno jest idealnym materiałem do obróbki! Aktualnie, bardzo modne stają się meble i dekoracje ze sklejki. Zwłaszcza we wnętrzach w stylu skandynawskim lub industrialnym.

Sklejka jest materiałem drewnopochodnym i posiada wysoką odporność na rozciąganie, zginanie, czy ściskanie. Dlatego produkty te są bardzo solidne i wytrzymałe. Co więcej, sklejka poddana obróbce termicznej, zyskuje właściwości elastyczne, przez co można ją dowolnie formować i tworzyć z niej ciekawe i oryginalne kształty. Te cechy sprawiają, że często jest wykorzystywana przez projektantów wnętrz. Cięcie sklejki daje nam wysoką jakość wykonania produktów oraz stuprocentową powtarzalność, z dokładnością nawet do 0,1 mm.

Laserowe cięcie sklejki, umożliwia wykonanie realizacji w dowolnym rozmiarze i poziomie skomplikowania. Jest to idealna opcja dla nowatorskich, nieszablonowych projektów.


Nieśmiertelna klasyka


Drewno nigdy się nie znudzi — zawsze znajdzie miejsce we wnętrzarskich trendach. Jest bardzo uniwersalne, dlatego wpisze się w każdą stylistykę pomieszczenia. Obróbka litego drewna i cięcie sklejki daje możliwość stworzenia ciekawych, oryginalnych form. A dzięki niepowtarzalnym i naturalnym rozmieszczeniu słoi, każdy produkt jest unikatowy i jedyny w swoim rodzaju.

Dodatkowo drewniane meble, odpowiednio zaimpregnowane, mogą być wykorzystywane w kuchni lub łazience. Zaprojektuj swoje wnętrze wprowadzając naturalne, ekologiczne drewno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *