O nas

Kverko – producent stołów drewnianych

Nasza firma to cieszący się zaufaniem producent stołów drewnianych. Poprzez swoją pracę staramy się tworzyć różnorodną i atrakcyjną ofertę nowoczesnych mebli o stylistyce loftowej i industrialnej. Jako producenci mebli dbamy o to, aby nasza marka działała w sposób etyczny i zrównoważony.

Dbamy, aby design oferowanych mebli nigdy nie poddawał się bezmyślnie chwilowym trendom lub jakimkolwiek nudnym schematom i ramom. Gwarantujemy zachowanie najwyższej jakości w trakcie całego procesu produkcji. Zarazem pozwalamy sobie na działania pełne bezkompromisowości w zakresie kreacji i projektowania. Dzięki temu możemy być pewni, że zarówno trwałość jak i estetyka naszych stołów i stolików utrzymana zostanie na najwyższym poziomie.

Nasze meble produkujemy ręcznie

Jako producent stołów działamy na zasadach niewielkiej manufaktury. W ramach marki Kverko tworzymy ofertę designerskich drewnianych stołów, blatów drewnianych do kuchni i łazienki, a także schodów do samodzielnego montażu. Sprzedaż mebli i pozostałych wyrobów stolarskich odbywa się poprzez nasz firmowy sklep internetowy. Jednak zawsze podkreślamy, że Kverko to przede wszystkim ludzie, nasze marzenia, ambicje oraz zaangażowanie, które każdego dnia wkładamy w pracę związaną z projektowaniem oraz produkcją stołów drewnianych.

Trzon naszej ekipy tworzą dwie osoby, Ewelina i Michał. Pomimo skrajnie odmiennych charakterów łączy nas wspólna pasja do drewna, a także zainteresowanie nowoczesnym designem. Razem jako profesjonalni producenci stołów drewnianych jesteśmy w stanie zaprojektować oraz wyprodukować nawet najbardziej innowacyjne i wymagające projekty meblarskie. Dodatkowo Kverko jako marka podejmuje współpracę z licznymi specjalistami, wśród których na szczególne wyróżnienie zasługują eksperci z zakresu obróbki drewna i metaloplastyki.

Michał Szczurek – producent stołów, blatów i schodów drewnianych. Od lat prowadzi własną stolarnię. Praktyczne umiejętności stolarskie łączy z wiedzą na temat ekonomii i świata biznesu. Autor stolarskiego kanału na Youtube: Argo Woodcraft

Ewelina Szostakiewicz – rozeznana w świecie internetu. Od podstaw stworzyła stronę sklepu kverko. Dba o marketing, seo i klientów. Prowadzi kanał YouTube o sztuce: Klik

Co nas wyróżnia:

Wyłącznie polska produkcja

Oferowane w naszym sklepie internetowym stoły, stoliki kawowe, blaty i trepy na schody powstają w niewielkiej podkrakowskiej stolarni. W procesie produkcji wykorzystujemy tradycyjne metody rzemieślnicze, które wzbogaciliśmy o najbardziej aktualną wiedzę z zakresu designu oraz technologii drewna. Klejonki stanowiące bazę naszych stołów i baltów, tworzone są przy użyciu drewna, które pochodzi z krajowych legalnych zasobów. Stalowe nogi stołów spawane są ręcznie i również są produktem pochodzenia polskiego.

Producent stołów, schodów i blatów

Jako producenci stołów drewnianych jesteśmy w stanie zaoferować aż 5 LAT GWARANCJI. Jest tak, ponieważ sami doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oferowane przez nas meble to wyroby najwyższej klasy. Właściwie użytkowane i konserwowane służyć mogą nawet przez kilka dekad. Z czego wynika tak dobra trwałość naszych stołów? Jest ona efektem zastosowania najwyższej jakości materiałów oraz zachowania pełnego profesjonalizmu podczas procesu produkcji.

Materiały klasy premium

Jesteśmy przekonani, że w branży meblarskiej dobry design to nie tylko atrakcyjne wizualnie rozwiązania. Dobry design to przede wszystkim zastosowanie najwyższej jakości materiałów, które pozwolą na to, by wszelkie pomysły i idee projektanta przeistoczyć w produkt wygodny w użytkowaniu, trwały i piękny.

Nowoczesne i oryginalne wzornictwo

Mamy świadomość, że trendy wnętrzarskie ulegają stałym zmianom i przeobrażeniom. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze w pełni rozumieć aktualne tendencje związane z projektowaniem mebli. Pomimo to nigdy nie decydujemy się na to, by w sposób bezmyślny kopiować popularne rozwiązania. Jesteśmy samodzielnymi twórcami, którzy jedynie bazują na najbardziej wartościowych elementach loftowego i industrialnego stylu.

Troska o środowisko naturalne

Dlaczego tworząc nasze meble wykorzystujemy wyłącznie naturalne pochodzące z polskich lasów drewno? Przede wszystkim dlatego, że jest ono piękne i solidne. Zarazem jednak zdecydowaliśmy się na to, by produkować wyłącznie prawdziwe drewniane stoły i stoliki, ponieważ mamy świadomość, że jest to rozwiązanie najbardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Sposób działania naszej firmy jest w pełni zgodny z założeniami idei zrównoważonego rozwoju. Zarówno cały etap produkcji mebli, jak również działania dodatkowe związane chociażby z pozyskiwaniem surowców, sprzedażą i dostawami, przeprowadzamy w sposób, który w możliwie małym stopniu ingeruje w środowisko naturalne, a zarazem okaże się korzystny i wartościowy dla lokalnej społeczności.