Usługi stolarskie

Jeśli wśród dostępnych propozycji nie znalazłeś produktu, który w pełni odpowiada Twoim oczekiwaniom, to możesz zlecić nam wykonanie stołu, blatu, schodów lub innego wyrobu stolarskiego na indywidualne zamówienie.

UWAGA! Wypełnienie formularza nie jest dla Ciebie w żaden sposób wiążące. My przygotujemy indywidualną wycenę, wspólnie omówimy szczegóły realizacji i dopiero wtedy zdecydujesz, czy jesteś zainteresowany zakupem mebla lub skorzystaniem innego rodzaju usług stolarskich.

Formularz dotyczy stołów, schodów i blatów na wymiar. Jeśli interesują Cię innego rodzaju usługi stolarskie, to skontaktuj się z nami mailowo: kverko@kverko.pl lub telefonicznie: 537 013 593


ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ DO KONTAKTU
TELEFONICZNEGO LUB ZA POŚREDNICTWEM POCZTY E-MAIL

telefon:

537 013 593

537 013 531

mail:

kverko@kverko.pl

Usługi stolarskie jakie wykonujemy to przede wszystkim produkcja drewnianych blatów kuchennych na wymiar, blatów do łazienek, parapetów. Coraz częściej wykonujemy również schody do samodzielnego montażu: trepy, spoczniki, elementy balustrady itp.

Jeśli masz pomysł na bardziej nietypową usługę stolarską, która nie wchodzi w zakres naszych podstawowych prac, to i tak skontaktuj się z nami. Posiadamy odpowiednio duże doświadczenie w zakresie produkcji wyrobów drewnianych, by móc zagwarantować wysoką jakość pracy, nawet jeśli projekt będzie skomplikowany.

Stół na wymiar Michał Szczurek ARGO sklep


Zamawiając stół na wymiar, będziesz mógł samodzielnie podjąć decyzję odnośnie następujących elementów:

  • Wymiary blatu
  • Wysokość stołu
  • Gatunek zastosowanego drewna
  • Sposób wykończenia krawędzi blatu
  • Materiał z jakiego wykonane zostaną nogi stołu
  • Kształt nóg stołu
  • dodatkowe opcje (np. szuflady, rozsuwanie blatu, dostawki)
  • Kolorystyka stołu

Zapewniamy, że podczas całego procesu związanego z przygotowywaniem koncepcji Twojego przyszłego stołu, będziesz mógł liczyć na fachowe porady naszych specjalistów z zakresu stolarstwa, w tym na bezpośrednie omówienie planowanej realizacji ze współwłaścicielem marki kverko i zarazem głównym stolarzem – Michałem Szczurkiem.

meble na wymiar Argo sklep

Blaty na wymiar przygotowujemy w taki sposób, by można je było stosować w miejscach, gdzie występuje wilgoć.

Oznacza to, że nasze blaty drewniane można bez najmniejszych obaw wykorzystywać nie tylko w kuchniach, ale również w łazienkach. Usługi stolarskie związane z wykonywaniem blatów drewnianych to między innymi pomoc w doborze odpowiedniego gatunku drewna oraz przygotowanie blatu o odpowiednim wymiarze.